przetwarzanie danych
Schowek 0
Kontakt z portalem
663 577 636

O firmie

powrót

Serwis Fotografowie.net jest ogólnopolskim portalem, który umożliwia nawiązanie kontaktu pomiędzy firmami i fachowcami oferującymi kompleksowe usługi z zakresu fotografowania a użytkownikami chętnymi do skorzystania z ich profesjonalnej pomocy. Odwiedzając naszą portal mogą Państwo zapoznać się z bogatym wachlarzem ofert komfortowo podzielonych na kilkanaście różnych kategorii takich jak między innymi: fotografia aktu, artystyczna, ciążowa, dziecięca, eventowa, glamour, koncertowa, mody, przyrodnicza, studyjna, reportażowa oraz reklamowa.

 

Ponadto posiadamy również osobną zakładkę poświęconą specjalistycznym kursom fotograficznym, jak również propozycjom współpracy dla modelek i modeli. Dodatkowo istnieje też możliwość zaznajomienia się z propozycjami rozmaitych sklepów, szkół oraz serwisów fotograficznych. Dzięki przejrzystemu pogrupowaniu wyszukiwanie interesujących Państwa ogłoszeń przebiega szybko i sprawnie. Gwarantujemy oszczędność czasu.

 

Dodatkowo w serwisie systematycznie publikowane są także fachowe artykuły o charakterze poradnikowym, które dotyczą szeroko rozumianej dziedziny fotografii. Dzięki ich lekturze możliwe jest zdobycie cennych informacji oraz wartościowych wskazówek. Za pośrednictwem zamieszczanych na portalu tekstów służymy swą pomocą oraz przydatną poradą. Zachęcamy także do zaznajomienia się z zakładką Aktualności, w której na bieżąco śledzić można wszelkie nowości na naszej stronie.

 

Dlaczego warto ogłaszać się w naszym portalu?

  • stanowiąc szeroko prosperujący portal umożliwiamy skuteczną reklamę na obszarze nie tylko kraju, ale także i poza jego granicami,
  • za publikację ogłoszeń nie pobieramy żadnych opłat,
  • przed wygaśnięciem publikacji ogłoszeniodawcy zostają poinformowani o upływającym terminie automatycznie za pośrednictwem wiadomości e-mail,
  • umieszczanie ogłoszeń oraz ich edytowanie możliwe jest za pośrednictwem prostego w obsłudze panelu użytkownika,
  • przejrzysty wgląd we wszystkie ogłoszenia danego użytkownika,
  • brak emisji uciążliwych reklam

 

Dlaczego warto szukać ogłoszeń w naszym portalu?

  • oferujemy rozległy wachlarz ogłoszeń dotyczących szeroko rozumianej dziedziny fotografii,
  • wertowanie poszczególnych ofert dostępnych w portalu jest bardzo proste i szybkie,
  • oferujemy bazę ciekawych artykułów poradnikowych oraz fachowych wskazówek,
  • gwarantujemy fachowe doradztwo w razie ewentualnych problemów.

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z serwisem Fotografowie.net oraz skorzystania z proponowanej przez nas oferty.